20.11.2007

Północ Nieruchomości przyspiesza

Po otwarciach franczyzowych oddziałów w Białymstoku i Chrzanowie, agencja Północ Nieruchomości zapowiada dalszą ekspansję na kolejne regiony Polski.

- Prowadzimy rozmowy dotyczące uruchomienia kolejnych oddziałów franczyzowych, natomiast najbliższe otwarcie, tym razem własnego biura, odbędzie w Katowicach na początku przyszłego roku - zapowiada Radosław Machnik, dyrektor ds. franczyzy w Północ Nieruchomości.

Przedstawiciele sieci Nieruchomości Północ podczas debiutu na New Connect.

Po debiucie na New Connect Północ Nieruchomości zapowiada kolejne otwarcia swoich oddziałów w całej Polsce

Oddział w Katowicach będzie piątym biurem własnym. Jak przyznał Radosław Machnik, to pierwszy punkt w tym regionie Polski i najbardziej oddalony od macierzystego biura. W sieci Północ Nieruchomości znajdują się jeszcze trzy jednostki franczyzowe.

Spółka zadebiutowała niedawno na alternatywnym rynku kapitałowym New Connect. Środki pozyskane z emisji przeznaczy m.in. na rozwój sieci poprzez otwieranie oddziałów własnych w dużych miastach oraz oddziałów franczyzowych w średnich i mniejszych miejscowościach.

Przewidywana kwota inwestycji w biuro franczyzowe Nieruchomości Północ wynosi min. 30 tys. zł. Osobom prowadzącym biuro nieruchomości od co najmniej dwóch lat, spółka oferuje preferencyjne warunki przystąpienia do sieci. Po uruchomieniu oddziału sieć pobiera miesięczną prowizję uzależnioną od wysokości obrotów, nie mniejszą jednak niż 149 euro dla lokalizacji w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców i nie mniejszą niż 199 euro dla miast powyżej 50 tys. mieszkańców.

(mdk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Maciej Krzysztoszek

dziennikarz
Napisz do autora