30.11.2007

Muszkieterowie otwierają

W listopadzie powstały cztery kolejne supermarkety Grupy Muszkieterów.

Trzy z powstałych placówek otwartych 8 listopada w Pułtusku i 20 listopada w Jaworznie i Nowym Sączu należą do sieci Intermarche. Sklep, który działa od 22 listopada w Tczewie należy do sieci Bricomarche.

Centrum dystrybucji Grupy Muszkieterów.

Baza Muszkieterów

Ruszył też, już po raz siódmy, największy dotychczas konwój Muszkieterów, który tworzą właściciele i klienci sklepów Grupy Muszkieterów w Polsce. Dary z akcji trafią do 165 placówek – domów dziecka, ośrodków pomocy i dziecięcych placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. Tegoroczną akcję wspiera Majka Jeżowska. Pomysł Konwoju został doceniony w Europie. Akcję polskich Muszkieterów przenieśli na swój grunt ich koledzy z Portugalii.

Grupa Muszkieterów to zrzeszenie niezależnych polskich przedsiębiorców, prowadzących i zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Grupa ma w Polsce 164 sklepy. Strategia działalności firmy zakłada ekspansję w małych i średnich miejscowościach, zamieszkałych przez 20-70 tys. mieszkańców. Pod względem obrotów jest to największa grupa franczyzowa w Polsce.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora