03.12.2007

Pizza dla Anglika i Ukraińca

Da Grasso, która stale powiększa liczbę placówek w Polsce już niedługo otworzy swoje punkty w Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

Sieć Da Grasso liczy w Polsce już 137 punktów. W najbliższym czasie otworzy się kolejnych kilkanaście lokali, tak by na przełomie roku działało 160 pizzerii. W najbliższych dniach zapach włoskiego ciasta poczują m.in. mieszkańcy Chełma oraz Krakowa, gdzie powstaną nowe punkty.

Pizzer przygotowuje pizzę w lokalu Da Grasso. Fot. Da Grasso

Przygotowanie pizzy w jednej z restauracji sieci Da Grasso

Poza rozwojem w Polsce, firma postawiła na ekspansję za granicą. Już w styczniu otwarty zostanie lokal własny w Londynie. Od nowego roku ruszy także budowa, na zasadach franczyzy, sieci pizzerii na Ukrainie.

Firma stawia nie tylko na pizzę, ale także inne dania kuchni włoskiej. W Warszawie na Pl. Grzybowskim od kilku tygodni działa lokal, który już wkrótce nie będzie jedyną restauracją pod szyldem Da Grasso.

Da Grasso przeszło też zmiany organizacyjne. Z firmy jednoosobowej stało się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Powstał także dział marketingu, a całością zarządza dyrektor generalny.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz