Prywatni operatorzy pocztowi walczą z monopolem Poczty Polskiej

Jeden z punktów firmy PAF Operator Pocztowy
Wtorek
18.12.2007
Najpierw próbowali konkurować z Pocztą cenami za usługi, teraz prześcigają się we wprowadzaniu nowych usług.
 

Dzięki nowej usłudze InPost umożliwiającej śledzenie listów, klienci firmy mogą kontrolować proces doręczania przesyłek on-line, za pośrednictwem jej strony internetowej. Śledzenie listów dostępne jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. System jest dogodny w szczególności dla osób, które często kupują w internecie.

Usługa śledzenia przesyłek oferowana przez innego prywatnego operatora pocztowego - PAF dotyczy także firm i klientów indywidualnych. Dzięki niej w każdej chwili można odnaleźć w systemie konkretny list oraz sprawdzić jego historię nadania i ustalić miejsce pobytu wraz ze statusem.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.