Do Paryża po markową firmę

Targowi goście zainteresowani realizacją projektów, co roku spotykają się z wystawcami w coraz liczniejszym gronie.
Poniedziałek
24.12.2007
Franchise Expo Paris, międzynarodowe targi franczyzowe, odbędą się w dniach 14-17 marca 2008 roku na terenie centrum targowego Parc des Expositions w Paryżu.
 

Franchise Expo Paris to międzynarodowe targi poświęcone pozyskiwaniu franczyzobiorców i partnerów. Już od 1981 roku skupiają francuskie i międzynarodowe firmy rozwijające swoją sieć w kraju i za granicą, pod egidą Francuskiej Federacji Franchisingu. Na imprezie obecnych będzie ponad 400 marek sponad 75 branż, począwszy od sieci delikatesów po prêt-à-porter, od napraw samochodów po agencje nieruchomości, od zabawek po salony piękności, od składów materiałów piśmiennych aż po budowę basenów.

Organizatorzy spodziewają przybycia 30 tys. przedsiębiorców chętnych do otwarcia firmy na zasadach franczyzy. Targi Franchise Expo, będące prawdziwym punktem odniesienia w zakresie aktualności handlowych z Francji i z całego świata, zgromadzą uznanych specjalistów tej branży, którzy zaoferują porady i niezbędne informacje na temat handlu sieciowego dot. m.in. umów, zobowiązań, kodeksów postępowania.

W roku 2008 gościem honorowym imprezy będą firmy pochodzące z Bliskiego Wschodu. Na potrzeby spotkań z inwestorami zorganizowany zostanie specjalny pawilon prezentujący marki z krajów wchodzących w skład Gulf Cooperation Council (Arabii Saudyjskiej, Bahrainu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Omanu, Kataru, Libanu i Egiptu). Liczne imprezy towarzyszące (m.in. Business Award, konferencje) mają na celu ukazanie potencjału rozwojowego regionu, który do roku 2010 przewiduje przyjęcie na swój rynek 1500 nowych marek działających na zasadzie franczyzy.

Odwiedż Targi W Paryżu

Weź udział w Master Franchise Meeting Programme i skorzystaj z bezpośrednich spotkań z franczyzodawcami, którzy chcą wejść na rynek francuski.

Profit System jako partner imprezy, oferuje bezpłatne wejściówki. Aby zamówić wejściówkę VIP Business kliknij tu.

Zarejestruj się a otrzymasz:

 • wejściówkę na Targi, ważną przez 4 dni
 • katalog targowy Franchise Expo Paris
 • bezpłatne uczestnictwo w International VIP Business Club (szatnia, internet, bar otwarty)
 • Specjalna oferta dotycząca przelotu i zakwaterowania - kliknij tu.

  Więcej informacji: business@franchiseparis.com

  (agaka)


  Agnieszka Turska
  Agnieszka Turska
  dziennikarz

  POPULARNE NA FORUM

  Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

  Hej, od czego zacząć? Zakładając, że przoedmiot działalności masz ustalony, ja skupiłabym się na formie platności. W dzisiejszych czasach, ludzie chcą płacić...

  102 wypowiedzi
  ostatnia 17.07.2018
  Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

  Assignment help service in usa for the student seeking help. We are provide the assignment help, writing service with the professional academic writer in minimal price.

  84 wypowiedzi
  ostatnia 17.07.2018
  Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

  assignment help

  84 wypowiedzi
  ostatnia 17.07.2018
  Sklep zoologiczny

  Co do samych sklepów zoologicznych to niewątpliwie jest ich bardzo dużo w sieci , ja jednak już od dawna korzystam z oferty tego https://www.krakvet.pl/ . Większość...

  21 wypowiedzi
  ostatnia 17.07.2018
  Nie zapomnij o szkoleniach bhp

  Co się dzieje w przypadku gdy kursy bhp się nie odbędą? Wydaje mi się, że wtedy kary są bardzo wysokie.

  22 wypowiedzi
  ostatnia 16.07.2018
  Finansowanie reklamy we franczyzie

  Podstawowym źródłem finansowania działań marketingowych we franczyzie są środki pieniężne zebrane z wpłat na wspólny fundusz przeznaczony na ten cel. Jednakże w...

  1 wypowiedzi
  ostatnia 16.07.2018
  Skuteczna i tania reklama małej firmy

  Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy...

  407 wypowiedzi
  ostatnia 15.07.2018
  Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

  I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

  84 wypowiedzi
  ostatnia 14.07.2018