24.12.2007

Do Paryża po markową firmę

Franchise Expo Paris, międzynarodowe targi franczyzowe, odbędą się w dniach 14-17 marca 2008 roku na terenie centrum targowego Parc des Expositions w Paryżu.

Franchise Expo Paris to międzynarodowe targi poświęcone pozyskiwaniu franczyzobiorców i partnerów. Już od 1981 roku skupiają francuskie i międzynarodowe firmy rozwijające swoją sieć w kraju i za granicą, pod egidą Francuskiej Federacji Franchisingu. Na imprezie obecnych będzie ponad 400 marek sponad 75 branż, począwszy od sieci delikatesów po prêt-à-porter, od napraw samochodów po agencje nieruchomości, od zabawek po salony piękności, od składów materiałów piśmiennych aż po budowę basenów.

Targowi goście zainteresowani realizacją projektów, co roku spotykają się z wystawcami w coraz liczniejszym gronie.

Organizatorzy spodziewają przybycia 30 tys. przedsiębiorców chętnych do otwarcia firmy na zasadach franczyzy. Targi Franchise Expo, będące prawdziwym punktem odniesienia w zakresie aktualności handlowych z Francji i z całego świata, zgromadzą uznanych specjalistów tej branży, którzy zaoferują porady i niezbędne informacje na temat handlu sieciowego dot. m.in. umów, zobowiązań, kodeksów postępowania.

W roku 2008 gościem honorowym imprezy będą firmy pochodzące z Bliskiego Wschodu. Na potrzeby spotkań z inwestorami zorganizowany zostanie specjalny pawilon prezentujący marki z krajów wchodzących w skład Gulf Cooperation Council (Arabii Saudyjskiej, Bahrainu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Omanu, Kataru, Libanu i Egiptu). Liczne imprezy towarzyszące (m.in. Business Award, konferencje) mają na celu ukazanie potencjału rozwojowego regionu, który do roku 2010 przewiduje przyjęcie na swój rynek 1500 nowych marek działających na zasadzie franczyzy.

Odwiedż Targi W Paryżu

Weź udział w Master Franchise Meeting Programme i skorzystaj z bezpośrednich spotkań z franczyzodawcami, którzy chcą wejść na rynek francuski.

Profit System jako partner imprezy, oferuje bezpłatne wejściówki. Aby zamówić wejściówkę VIP Business kliknij tu.

Zarejestruj się a otrzymasz:

 • wejściówkę na Targi, ważną przez 4 dni
 • katalog targowy Franchise Expo Paris
 • bezpłatne uczestnictwo w International VIP Business Club (szatnia, internet, bar otwarty)
 • Specjalna oferta dotycząca przelotu i zakwaterowania - kliknij tu.

  Więcej informacji: business@franchiseparis.com

  (agaka)

  Udostępnij artykuł

  Komentarze na forum

  0

  Agnieszka Turska

  dziennikarz
  Napisz do autora