Poniedziałek
21.01.2008
O modzie na dobre buty i podążaniu za nowinkami z wybiegów opowiada Witold Ziółkowski z firmy Bagatt.
 

Jaki był miniony rok dla Bagatta na polskim rynku?
Bardzo udany. We wszystkich sklepach odnotowaliśmy 12,5 proc. wzrost sprzedaży. Nasze kolekcje spotkały się z dobrym przyjęciem polskich klientów. Młodzi Polacy stają się coraz bardziej zamożni, a tym samym chętniej kupują markowe obuwie. Równie aktywnie odbierają światowe trendy w modzie. My także szybko na nie reagujemy, więc w sklepach można znaleźć najmodniejsze modele w danym sezonie. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, ponieważ na rynku konkurencja jest coraz silniejsza. Poza tym mieliśmy także wiele zapytań od przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszą firmą.

Plany firmy na rok 2008?
Zamierzamy otworzyć kilka sklepów. Maksymalnie cztery, na Pomorzu oraz na wschodzie kraju. Wszystkie na zasadach franczyzy. Nie chcemy radykalnie zwiększać liczby posiadanych punktów.

Dlaczego?
Zależy nam na zachowaniu elitarno–ekskluzywnego charakteru naszych sklepów. Nasze buty nie należą do najtańszych. Odwiedzają nas głównie młodzi klienci, którzy cenią wysoką jakość i oczekują na półkach nowości prosto z wybiegów.

Jakie stawiacie wymagania przyszłym partnerom?
Oferujemy wyłączność na danym terenie. Lokal musi mieć minimum 80 m2. Dobrze byłoby, żeby partner posiadał podstawowe doświadczenie w branży. Natomiast koszty inwestycji szacujemy na ok. 120 tys. euro.

rozmawiał (bog)


/8/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018