29.01.2008

Panele przez internet

Składy budowlane Vox uruchomiły sklep internetowy.

W internetowym sklepie Vox, podobnie jak we wszystkich placówkach sieci, można kupić drzwi, podłogi, panele i listwy oraz związane z materiałami wykończeniowymi akcesoria. Cały asortyment jest tutaj tańszy, niż w regularnej sprzedaży. Jak zapowiadają przedstawiciele sieci, oferta sklepu ma być ciągle poszerzana. Zamówiony towar można odebrać w najbliższym miejsca zamieszkania składzie lub może on zostać dostarczony we wskazany przez klienta adres.

Sklep internetowy to nowatorskie przedsięwzięcie wśród firm dystrybuujących materiały wykończeniowe.

- Wzrost zainteresowania zakupami przez internet jest dla nas szansą na pozyskanie nowych klientów – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych Vox. - Zdecydowaliśmy się otworzyć nowy kanał sprzedaży i dotrzeć do internautów, którzy często z braku czasu lub własnej wygody, szukają towarów w sieci.

Sieć Składów budowlanych Vox liczy obecnie 60 placówek. Od 2007 roku poszerza swój zasięg otwierając sklepy Majster, działające wyłącznie na zasadach franczyzy. Do grupy należy także franczyzowa sieć meblarska Vox Industrie i Vox Industrie Profile, zajmująca się produkcją profili pcv dla budownictwa.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora