06.02.2008

Intermarche bezprzewodowo

Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny supermarket spożywczy Intermarche w Kołobrzegu. Jest to pierwszy sklep firmy, w którym zainstalowano system elektronicznego wyświetlania cen.

Dzięki systemowi opartemu na bezprzewodowej sieci WiFi, ceny produktów na półkach są zawsze takie same jak w systemie kasowym. Dodatkowo jest to rozwiązanie o charakterze proekologicznym, ponieważ eliminuje drukowanie zmieniających się cen.

Powierzchnia sprzedaży nowego sklepu wynosi 900 m2. Klienci mają do wyboru około 15 tys. produktów.

Nowo otwarty supermarket Intermarche w Kołobrzegu jest piętnastym sklepem Grupy w województwie zachodniopomorskim. Do sieci należą obecnie 124 supermarkety spożywcze Intermarche, 17 stacje paliw oraz 45 supermarketów typu „dom i ogród” Bricomarche.

Strategia działalności sklepów zakłada ekspansję sieci w małych i średnich miejscowościach, o wielkości od 20 do 70 tys. mieszkańców. Każdy franczyzobiorca, zwany Muszkieterem, zarządza swoją placówką w oparciu o zasady wspólnego systemu. Pełniąc funkcję w strukturach centralnych, może stać się także udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów, której własnością są wszystkie struktury operacyjne firmy.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora