28.02.2008

Reactorów przybywa

Reactor, sieć sklepów komputerowych ma powiększyć się w br. o 50 nowych punktów.

- Przygotowujemy się do otwarcia kolejnych 20 własnych sklepów firmowych. Będą one zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Zamierzamy też powiększyć sieć franczyzową o 25-30 nowych partnerów – mówi Robert Szymonek, kierownik projektu.

Wnętrze sklepu Reactor

Potencjalny partner Reactora może liczyć na uzyskanie kredytu nawet do 100 proc. inwestycji potrzebnej do otwarcia sklepu komputerowego. Dodatkowo już na starcie partner może otrzymać do 30 tysięcy kredytu kupieckiego.

Powierzchnia sprzedaży w sklepie Reactor nie może być mniejsza niż 35 m2. W zamian za comiesięczną opłatę członkowską w wys. 200 zł, partner sieci otrzymuje m.in. wizualizację sklepu, obsługę marketingową, szkolenia, możliwość współpracy z siecią telefonii komórkowej oraz telewizją nowej generacji N.

Reactor rozpoczął budowę sieci sklepów firmowych niespełna rok temu. Obecnie w sieci działa 7 punktów firmowych oraz 18 prowadzonych przez partnerów. W najbliższym czasie sklepy z logo Reactora zostaną otwarte m.in. w Kaliszu, Zgorzelcu, Legnicy i Radomiu.

(smoli)