Celują w biznesmenów
Powiększenie sieci sprzedaży o 80 nowych przedstawicieli handlowych to główny cel firmy Optimo na bieżący rok.
Optimo, przedstawiciel Orange, od początku zajmował się przede wszystkim sprzedażą usług telekomunikacyjnych oraz bezpośrednią obsługą klientów biznesowych. Na razie Optimo posiada dwie placówki własne oraz sześć placówek partnerskich.
- Obecnie wdrażamy kolejny etap rozwoju sieci dystrybucyjnej, jakim jest budowanie własnych sieci sprzedaży przez naszych partnerów – mówi Dariusz Kołodziejczyk, prezes Optimo.
Optimo chce nawiązać współpracę z osobami, które posiadają lub chcą rozwijać własną sieć sprzedaży oraz z przedstawicielami handlowymi. Inwestycja w Optimo nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy około 10 tys. zł na wyposażenia biura, które może się mieścić w domu. Za przystąpienie do sieci nie ma opłat. Zwrot z inwestycji według przedstawicieli firmy następuje najczęściej już po trzech miesiącach od rozpoczęcia działalności.
Praca partnera polega przede wszystkim na obsłudze klienta biznesowego w jego siedzibie.
– Po przystąpieniu do sieci otrzymałem namiary na kilkudziesięciu klientów biznesowych. Kolejne musiałem już pozyskać samodzielnie. Kontaktów szukałem m.in. w internecie i Panoramie Firm – mówi Marcin Gieliniewski, przedstawiciel handlowy Optima.
(smoli)ZOBACZ W KATALOGU
Fonny Funny
Akcesoria do telefonów
Global Neovision
Sprzedaż usług Canal +
Orange
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Orange
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Play
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Teletorium
Sprzedaż, kupno, serwis telefonów i akcesoriów
Wyróżnione franczyzy
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Costa Coffee
Kawiarnie
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
Żabka
Sklepy typu convenience
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
So Coffee
Kawiarnie
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
Da Grasso
Pizzerie
Jesion Inwestycje
Urządzanie wnętrz
Inne koncepty z branży telekomunikacja, IT, AGD/RTV
Fonny Funny
Akcesoria do telefonów
Global Neovision
Sprzedaż usług Canal +
Orange
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Orange
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Play
Sprzedaż usług i urządzeń telekomunikacyjnych
Teletorium
Sprzedaż, kupno, serwis telefonów i akcesoriów
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Jak zarabiać na nieruchomościach?
Biur nieruchomości na polskim rynku jest wiele. Znana marka nie tylko pozwala się wyróżnić, ale daje też wiedzę i standardy, które pomagają...
Kodano Optyk celuje w 50 nowych salonów w 2026 roku
Po rekordowym 2025 roku – 131 mln zł przychodów, EBITDA wyższa o 135 proc. – polska sieć Kodano Optyk otwiera w tym roku 50 nowych salonów.
Własne miejsce w Żabce
Jolanta Boryna-Spychalska sama stworzyła sobie miejsce pracy. Mijają właśnie cztery lata, odkąd została franczyzobiorczynią Żabki.
Franczyza ze światową marką
Jak otworzyć pizzerię pod międzynarodową marką? Papa John's ma propozycję dla polskich franczyzobiorców.