12.03.2008

Sieć partnerska coraz większa

Firma Lotos rozwija swoją sieć partnerską już od czterech lat. Obecnie działa w niej 71 stacji, a wkrótce otwartych zostanie kolejnych 10.

Lotos ma obecnie 71 partnerskich stacji paliw działających w ramach systemu Rodzina Lotos. Firma dynamicznie rozwija sieć i stale poszukuje partnerów chcących prowadzić stację pod szyldem spółki z Wybrzeża. Już wkrótce uruchomi kolejnych 10 stacji partnerskich.

Stacja paliw Lotos.

Jedna ze stacji paliw Lotos

Firma zachęca do przystąpienia do programu partnerskiego właścicieli działających obecnie stacji. Współpracę mogą także nawiązać przedsiębiorcy, którzy dysponują np. gruntami, na których wraz z Lotosem chcieliby zbudować nowe stacje. Do programu mogą także przystąpić stacje, które działały dotychczas jako patronackie. W ramach współpracy partner może liczyć m.in. na preferencyjne warunki zakupu wszystkich produktów grupy, uczestnictwo w programach marketingowych, pomoc w podniesieniu standardu i modernizację stacji.

Lotos stawia sobie ambitne plany na kolejne lata. Program nazwany 10+ zakłada, że po 2012 roku spółka m.in. będzie mieć 10-procentowy udział w rynku detalicznym paliw i warta będzie ponad 10 miliardów złotych. W tym właśnie ma pomóc rozbudowa sieci.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz