13.03.2008

Majster zaplanował rok

Składy budowlane Vox, właściciel sklepów Majster, zakładają, że do końca 2008 roku sieć będzie liczyć 40 sklepów.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, byłby to duży sukces, który umocniłby jej pozycję na rynku. W ciągu dwóch miesięcy w bieżącym roku zgłosiło się 10 chętnych do prowadzenia sklepu pod szyldem Majster. Placówki te są obecnie w trakcie uruchamiania – oznakowywania i zatowarowywania. W najbliższych dniach partnerzy handlowi otrzymają Książkę Sieci Majster, w której są zawarte wszystkie informacje dotyczące standardów, obsługi klienta i funkcjonowania sieci.

Od 2007 roku firma Składy budowlane Vox poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.

Przez najbliższe kilka lat budownictwo ma nadal dynamicznie się rozwijać, więc decyzja o zainwestowaniu pieniędzy w branżę budowlaną może się okazać trafionym pomysłem na biznes. – Będziemy poszerzać asortyment naszych sklepów. Pojawią się w nich tacy producenci, jak Velux czy Classen. Są tereny na mapie Polski, gdzie jeszcze nas nie ma i chcemy, aby się to zmieniło – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych Vox.

Składy budowlane VOX to firma z piętnastoletnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora