Ubiorą Polskę i sąsiadów

Private Member posiada obecnie siedem sklepów firmowych, pięć franczyzowych i około 130 punktów patronackich.

Piątek
14.03.2008
Private Member planuje rozwój w regionie Europy Wschodniej.
 

Firma Private Member, producent i dystrybutor odzieży dla osób w wieku 18-40 lat, posiada obecnie siedem sklepów firmowych, pięć franczyzowych i około 130 punktów patronackich na terenie Polski. Do końca 2008 roku zamierza otworzyć co najmniej 10 sklepów franczyzowych, blisko 30 sklepów patronackich oraz sklepy firmowe w każdym dużym mieście.

- Wkrótce otworzymy sklepy franczyzowe w Nowym Sączu oraz w Szczecinku, finalizowane są także umowy na lokalizacje sklepów w Rzeszowie i Dębicy – mówi Mateusz Miziołek, dyrektor odpowiedzialny za rozwój sieci franczyzowej Private Member.

Od kilku lat Private Member sprzedaje swój asortyment również na Ukrainę, gdzie posiada kilkunastu odbiorców. Ponadto w 2007 roku firma otworzyła sklep w Kaliningradzie. Marka została pozytywnie przyjęta przez tamtejszych klientów – w związku z tym firma zdecydowała się na budowę sieci sklepów firmowych oraz franczyzowych na terenie Rosji, Ukrainy oraz w krajach nadbałtyckich.

Marka Private Member została utworzona w 1976 roku w Kanadzie, w Polsce funkcjonuje od blisko siedmiu lat. Na początku swojej działalności firma skupiała się na współpracy ze sklepami patronackimi, obecnie rozwija sieć sklepów własnych i franczyzowych.

(aw)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018