18.03.2008

Nieruchomości Północ działają na Śląsku

Biuro Nieruchomości Północ otworzyło dwie nowe placówki na południu kraju, a w planach na 2008 rok jest uruchomienie jeszcze dziesięciu kolejnych.

Firma, która od niedawna notowana jest na warszawskiej giełdzie (rynek NewConnect), ma na ten rok ambitne plany związane z rozwojem sieci biur. W ostatnich dniach w Katowicach zaczęła działać placówka własna, a w Bielsku–Białej franczyzowa. Tym samym pod szyldem firmy działa już 10 oddziałów, w tym połowa własnych, a druga połowa franczyzowych.

To jednak nie koniec planów rozwoju na ten rok. Radosław Machnik, rzecznik firmy zapowiada, że Nieruchomości Północ chcą w tym roku otworzyć jeszcze 10 nowych biur, tak by łączna ich liczba sięgnęła 20.

Firma znana do tej pory głównie na terenie południa Polski zamierza zaistnieć w innych częściach kraju. Północ Nieruchomości chce mieć biura w dużych miastach zamieszkanych powyżej 300 tys. mieszkańców, w których tworzone będą oddziały własne. Takie biura mają powstać m.in. w Warszawie, Trójmieście oraz Łodzi. W mniejszych miastach, do 200 tys. osób, otwierane będą biura franczyzowe.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz