01.04.2008

Rzeszów po raz trzeci

Pod koniec ubiegłego miesiąca Coccodrillo, producent odzieży i obuwia dla dzieci w wieku do 14 lat, otworzył kolejny sklep franczyzowy w Rzeszowie.

Jest to już trzeci punkt handlowy firmy w stolicy Podkarpacia. W kwietniu i maju planowane są kolejne otwarcia w różnych rejonach Polski, m.in. w Elblągu, Koninie, Opolu i Zgorzelcu. W asortymencie sklepu znajduje się odzież z wiosenno-letniej kolekcji Coccodrillo. Większość ubrań utrzymana jest w stylu dziennym i sportowym, można jednak znaleźć również elegancką odzież przeznaczoną na specjalne okazje. W sklepie dostępne będą także zabawki, tornistry oraz buty belgijskiego producenta Stabifoot, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Coccodrillo.

Coccodrillo zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży do lat 14. Firma powstała na początku lat 90. i obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce (w 15 województwach). Ubranka tej marki dostępne są również poprzez pośredników na terenie całego kraju, jak i w sklepach partnerskich za granicą, m.in.: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Odzież Coccodrillo eksportowana jest do 22 krajów na świecie. Obecnie z firmą stale współpracuje około 460 placówek handlowych.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora