Wtorek
01.04.2008
Pod koniec ubiegłego miesiąca Coccodrillo, producent odzieży i obuwia dla dzieci w wieku do 14 lat, otworzył kolejny sklep franczyzowy w Rzeszowie.
 

Jest to już trzeci punkt handlowy firmy w stolicy Podkarpacia. W kwietniu i maju planowane są kolejne otwarcia w różnych rejonach Polski, m.in. w Elblągu, Koninie, Opolu i Zgorzelcu. W asortymencie sklepu znajduje się odzież z wiosenno-letniej kolekcji Coccodrillo. Większość ubrań utrzymana jest w stylu dziennym i sportowym, można jednak znaleźć również elegancką odzież przeznaczoną na specjalne okazje. W sklepie dostępne będą także zabawki, tornistry oraz buty belgijskiego producenta Stabifoot, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Coccodrillo.

Coccodrillo zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży do lat 14. Firma powstała na początku lat 90. i obecnie posiada ponad 65 sklepów w Polsce (w 15 województwach). Ubranka tej marki dostępne są również poprzez pośredników na terenie całego kraju, jak i w sklepach partnerskich za granicą, m.in.: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Odzież Coccodrillo eksportowana jest do 22 krajów na świecie. Obecnie z firmą stale współpracuje około 460 placówek handlowych.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018