09.04.2008

Minuty za resztę

Carrefour Polska, jako pierwsza sieć detaliczna, dołącza do grona wirtualnych operatorów komórkowych we współpracy z Polkomtelem.

Nowa usługa dostępna będzie we wszystkich sklepach należących do sieci Carrefour od 9 kwietnia. Telefonia oferuje karty prepaidowe bez abonamentu. Aktywacja odbywa się tuż po zapłaceniu rachunku w kasie.

Wszyscy klienci Carrefour za zrobione zakupy otrzymają darmowe minuty w sieci Mova.

Wszyscy klienci w placówkach Carrefour i Carrefour Express za zrobione zakupy otrzymają darmowe minuty w sieci Mova. Karty można doładować za dowolnie wybraną kwotę w kasie lub za resztę pozostałą z zakupów w którymś ze sklepów należących do sieci oraz tradycyjnie – kuponem.

Carrefour Polska wprowadzając na rynek telefonię komórkową korzysta z doświadczenia grupy Carrefour, która w 2005 r. uruchomiła tę usługę w czterech krajach Europy Zachodniej: Belgii, Francji, Hiszpanii i Włoszech.

Koncern ma w swojej ofercie także inne usługi dodatkowe, m.in. kartę kredytową Carrefour, Moje Rachunki – możliwość płacenia rachunków w specjalnie oznaczonej kasie, a także stacje benzynowe i wywoływanie zdjęć.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora