10.04.2008

Nowa sieć wchodzi do Polski

ElectronicPartner, zagraniczna sieć sklepów ze sprzętem RTV i AGD, wchodzi do Polski. Pierwszy punkt uruchomi pod koniec kwietnia.

- Nie będziemy budować własnej sieci detalicznej. Chcemy rozwijać się w oparciu o współpracę z niezależnymi sklepami - zapowiada Mirosław Huczek, dyrektor zarządzający w ElectronicPartner.

Do końca roku firma zamierza pozyskać 20 partnerów, a w 2009 roku 30-50 kolejnych.

Pierwszy sklep zostanie otwarty jeszcze w kwietniu. Do końca roku firma zamierza pozyskać 20 partnerów, a w 2009 roku 30-50 kolejnych.

Partnerzy ElectronicPartner mają do wyboru dwa modele współpracy: Basic i Premium. W pierwszym przypadku koszty rebrandingu pokrywa licencjodawca. W drugim modelu 50 proc. kosztów ponosi partner sieci, a po osiągnięciu ustalonego poziomu obrotów – koszty ponosi sieć.

Zainteresowany współpracą właściciel sklepu powinien dysponować lokalem o powierzchni od 100 do 500 m2. ElectronicPartner szuka partnerów w całej Polsce. W ramach umowy licencyjnej sieć przekazuje biorcy licencji know–how, przypisaną mu gazetkę reklamową, oferuje działania promocyjne i udostępnia bazę towarową.

(mdk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Maciej Krzysztoszek

dziennikarz
Napisz do autora