Poniedziałek
14.04.2008
Spółka Długie Rozmowy zamierza osiągnąć pozycję lidera w segmencie klientów biznesowych.
 

Spółka Długie Rozmowy chce pod koniec 2009 roku być liderem wśród operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne dla klientów biznesowych. Obecnie Długie Rozmowy są trzecim co do wielkości operatorem na rynku sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Spółka ma jedną placówkę własną i ponad 20 partnerów.

- Nie otwieramy typowych punktów sprzedaży. Stawiamy na partnerów mobilnych, których zadaniem jest pozyskanie klienta oraz utrzymywanie z nim dalszych relacji – mówi Paweł Bochenek, menedżer ds. sprzedaży i marketingu.

Obecnie firma poszukuje partnerów w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, łódzkim, podkarpackim, podlaskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, opolskim, lubelskim oraz świętokrzyskim.

Potencjalny franczyzobiorca powinien mieć doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Spółka nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci. W ramach pakietu franczyzowego partner otrzymuje pakiet dokumentów składający się z umowy agencyjnej oraz podręcznika operacyjnego, przechodzi kompleksowe szkolenie, które w pełni przygotowuje do prowadzenia własnej działalności.

DRSA zapewnia dodatkowo doradztwo w trakcie realizacji usług. Do użytku partnerów przekazany jest system bilingowy, który skraca czas oczekiwania na aktywację oraz ułatwia kontrolowanie poziomu ruchu abonentów. Wynagrodzenie franczyzobiorcy oparte jest o system prowizyjny.

(smoli)