18.04.2008

Jeans do uzupełnienia

Producent odzieży jeansowej Pepe Jeans wchodzi we franczyzę.

Firma Pepe Jeans powstała w Londynie w 1973 roku. 10 lat później rozpoczęła działalność handlową w Irlandii, a potem przekroczyła kanał La Manche i rozpoczęła ekspansję na kontynencie europejskim i w USA. W Polsce posiada pięć salonów własnych oraz trzy sklepy typu outlet.

Firma poszukuje właścicieli sklepów, którzy chcą uzupełnić ofertę o odzież Pepe Jeans

- Od tego roku oferujemy sprzedaż hurtową, dlatego poszukujemy przedsiębiorców posiadających własne sklepy i chcących uzupełnić swoją ofertę o Pepe Jeans – mówi Aneta Szopa, dyrektor regionu w Pepe Jeans. - Interesuje nas również otwieranie sklepów franczyzowych.

Firma planuje otwarcia sklepów franczyzowych w Krakowie i w Łodzi oraz jednego wielomarkowego w Opolu. Jednocześnie cały czas poszukuje partnerów gotowych rozpocząć współpracę przy otwieraniu placówek franczyzowych, stoisk firmowych w sklepach, sklepów multibrandowych, jak bezpośredniej sprzedaży hurtowej. Poszukujemy przedsiębiorców z Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Lublina, Częstochowy, Białegostoku, Katowic, Zielonej Góry, Bydgoszczy, Płocka, Warszawy oraz innych miejscowości na terenie całego kraju.

(aw)