Logoshop odświeża wizerunek

Na nowo powstałej stronie internetowej można zapoznać się z aktualną kolekcją i wydarzeniami w sieci Logoshop.
Wtorek
29.04.2008
Sieć zmieniła logotyp, wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej oraz uruchomiła nowy serwis www.
 

Celem strategii, jak zapowiadają przedstawiciele firmy, jest zwiększenie rozpoznawalności marki i wsparcie dalszego rozwoju sieci. Hasło przewodnie dla działań marketingowych to „Close 2U”. Wynika ono z lokalizacji sklepów, które znajdują się w centrach handlowych oraz centrach średnich i dużych miast tak, aby były jak najbliżej klienta. Na nowo powstałej stronie internetowej można zapoznać się z aktualną kolekcją i wydarzeniami w sieci Logoshop. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie e-sklepu.

- Profesjonalna komunikacja marketingowa to jeden z kluczowych elementów rozwoju naszej sieci - mówi Marcin Jarzyna, dyrektor handlowy Logoshop. - Rozpoczęte przez nas działania już na tym etapie przynoszą efekty. Obserwujemy zwiększone zainteresowanie zarówno ze strony franczyzobiorców jak i klientów ostatecznych - podkreśla.

Logoshop jest polską siecią sklepów odzieżowych typu casual działającą od 2005 r. Obecnie dysponuje ponad 30 placówkami w całej Polsce. Punkty Logoshop zlokalizowane są w średnich i dużych miastach, w ich centrach oraz w galeriach handlowych.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz