16.05.2008

Salony gier we franczyzie

Firma Invest Magik wprowadziła ofertę franczyzową dla osób prowadzących salony gier.

Warszawska firma Invest Magik jest operatorem i serwisantem współpracującym z firmami Victoria Service, Bersin oraz Casino Gold. Zadaniem firmy jest pozyskiwanie nowych lokalizacji, gdzie mogą być wstawiane automaty do gier oraz pełna obsługa serwisowa urządzeń. Od niedawna firma postanowiła sprzedawać licencję przedsiębiorcom, którzy będą prowadzić małe punkty gier na automatach hazardowych o nazwie Gralnia.

Oferta skierowana jest do właścicieli istniejących już obiektów takich jak: bary, hotele, stacje paliw itp. Możliwe jest również uruchomienie wolnostojących saloników gier pod nazwą Gralnia. W obu przypadkach zgodnie ze znowelizowaną Ustawą o Grach i Zakładach Wzajemnych w jednym punkcie mogą znajdować się maksymalnie trzy automaty do gier. Wypłata wygranych następuje na miejscu a przy większych kwotach - w siedzibie firmy. Na życzenie właściciela lokalu udostępniane są również web kioski, czyli automaty internetowe oraz automaty do sprzedaży napojów.

-Przewidywana suma inwestycji wynosi około 30 tys. zł i w głównej mierze jest uzależniona od lokalizacji. W tej kwocie mieści się wyposażenie wnętrza, wizualizacja zewnętrzna, montaż i uruchomienie automatów, wstępna opłata licencyjna oraz pełna obsługa prawna - mówi Jarosław Glina z firmy Invest Magik. - Właściciel punktu oddaje nam w podwynajem powierzchnię 15-30 m2 i w ten sposób wchodzi w system obsługi automatów hazardowych, które należą do firmy.

Firma nie pobiera żadnych opłat bieżących. Jedyną opłatą w wysokości 2 tys. zł jest zakup licencji.

(eł)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

33