Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 25-40 m2 w centrum handlowym lub w centrum miasta.
Poniedziałek
09.06.2008
Firma Glamour – Studio Paznokci zakończyła już prace nad ofertą franczyzową. Pierwsza placówka na licencji jest przygotowywana do otwarcia.
 

Pierwszy salon Glamour – Studio Paznokci został otwarty pod koniec 2006 roku.
- Dostrzegliśmy, że w branży manicure praktycznie nie istnieje ani w Polsce ani w Europie marka salonów, która jednoznacznie kojarzyłaby się z wysoką jakością usług. Uznaliśmy, że pora wypełnić tę lukę – mówi Anna Słowińska-Szczerba, współwłaścicielka firmy Glamour.
W salonach Glamour wykonuje się manicure, pedicure, makijaż a także przedłuża rzęsy oraz włosy.

Do końca br. firma planuje otworzyć jeszcze jedną własną placówkę. Firma zaledwie trzy miesiące temu zakończyła prace nad ofertą franczyzową. Obecnie zajmuje się poszukiwaniem osób zainteresowanych współpracą. Potencjalny franczyzobiorca sieci powinien posiadać od 40 do 80 tys. zł na inwestycję. Remont i wykończenie lokalu pochłonie 20-30 tys. zł. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 15 tys. zł. Franczyzodawca twierdzi, że salon zaczyna być rentowny po 4-6 miesiącach, a zwrot z inwestycji następuje po upływie roku.

Franczyzobiorca powinien również dysponować lokalem o powierzchni 25-40 m2 w centrum handlowym lub w centrum miasta. Franczyzodawca organizuje szkolenia w zakresie usług, obsługi klienta i sprzedaży, pomaga we wszelkich działaniach związanych ze startowym okresem firmy, w rekrutacji personelu. Ponadto wspiera w przygotowaniu strategii marketingowej w regionie, w którym zostanie otwarty nowy salon. Franczyzobiorca ma również zapewnioną wyłączność terytorialną.

Pierwsza placówka franczyzowa Studia Glamour jest właśnie przygotowywana do otwarcia w Poznaniu, w Galerii CityPark. Otwarcie jest planowane na czerwiec br.

(smoli)