Modelują figurę i portfel

Poniedziałek
16.06.2008
Sieć Bailine postawiła sobie nowy cel: otwarcie w każdym większym mieście Polski przynajmniej jednej placówki.
 

Bailine oferuje system kształtowania sylwetki i redukcji wagi dla kobiet. Terapia wymaga modyfikacji sposobu odżywiania, wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz psychologicznej motywacji.
- Współczesne kobiety mają mało czasu na dbanie o siebie. Nasza firma wychodzi im naprzeciw. Oferujemy m.in. zabiegi elektrostymulacji, które wzmacniają mięśnie, ujędrniają skórę, redukują tkankę tłuszczową i cellulit – mówi Cezary Majewski, dyrektor Bailine Polska.

Pierwsza placówka Bailine powstała w 1968 r. w Oslo. Kurt Bai, założyciel firmy, zaczął upowszechniać tego typu zabiegi na zasadzie franczyzy w latach 90. najpierw w rodzinnym kraju, Norwegii. Pierwszy punkt w Polsce otwarty został w 1998 roku w Szczecinie. Sieć liczy obecnie ponad 200 placówek rozsianych po całym świecie, 17 z nich mieści się w Polsce m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Łodzi.

Firma zamierza nadal rozwijać sieć w Polsce. Poszukuje więc osób chętnych do współpracy.
- Potencjał na nasze usługi w kraju jest ogromny. W każdym większym mieście przynajmniej jedna nasza placówka powinna działać z powodzeniem – mówi Majewski.

Bailine rekrutuje swoich terapeutów wyłącznie spośród kobiet, które interesują się urodą i zdrowiem. Przyszła franczyzobiorczyni sieci musi posiadać 120-140 tys. zł. Powinna dysponować również lokalem o powierzchni przynajmniej 50 m2.
- Ponad 50 proc. naszych terapeutek pożycza z banku pieniądze na otwarcie salonu Bailine. Nie mają problemów ze spłatą zaciągniętego kredytu. Zazwyczaj salon obsługuje w ciągu jednego dnia od 20 do 40 klientek – mówi Majewski.

Franczyzodawca przekazuje terapeutkom jako wyposażenie salonu pięć symulatorów treningowych oraz pełne oprogramowanie komputerowe. Zapewnia również reklamę i szkolenia w Polsce lub w Norwegii.

(smoli)


POPULARNE NA FORUM

Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018
Wyspy manicurowe

A z jakich akcesoriów do manicure'u korzystacie? Ja bardzoe często robię zamówienie na NailsCompany.eu. Ostatnio kupiłam tam efekt holo na paznokcie

16 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018