27.06.2008

Dentysta jako partner

Firma Dental Nanotechnology rozwija sieć partnerskich gabinetów stomatologicznych.

Właściciel partnerskiej sieci gabinetów stomatologicznych sprzedaje licencje od października 2007 roku. Obecnie pod marką Dental Clinic Licence działa już 14 zrzeszonych placówek zlokalizowanych m.in. na Śląsku, w Małopolsce i w Wielkopolsce, ale także w Gdańsku. Prowadzane są negocjacje z potencjalnymi partnerami m.in. w Elblągu, Rawie Mazowieckiej, Łodzi i kilku innych miastach.

Placówka sieci Dental Clinic Licence w Poznaniu

- Do końca bieżącego roku planujemy powiększyć sieć o 18-25 placówek, a w 2009 roku o kolejne 30-40 – mówi Paweł Klimek, prezes zarządu spółki. – Jesteśmy zarówno w dużych miastach, takich jak Poznań, Gdańsk czy Rzeszów, jak i w mniejszych ośrodkach, jak Dębica, Środa Wielkopolska czy Bytom.

Partnerami sieci mogą zostać lekarze posiadający już własną prywatną praktykę bądź osoby, które dopiero przygotowują się do uruchomienia gabinetu stomatologicznego. Logo Dental Clinic Licence może być łączone z nazwiskiem lekarza prowadzącego lub inną nazwą własną praktyki. Od przystępujących do sieci wymaga się odpowiedniego wyposażenia gabinetu. Ponadto właściciel placówki musi zadbać o ty, by personel medyczny był związany wyłącznie z jednym gabinetem.

(awh)