30.06.2008

Telefon dla biznesmena

O usługach komórkowych dla biznesu mówi Dariusz Kołodziejczyk, prezes zarządu Optimo.

Jak rozwija się rynek usług komórkowych?
Toczy się walka pomiędzy istniejącymi operatorami o klientów biznesowych, ponieważ w grupie tych klientów jest jeszcze wiele do zrobienia. Wielu przedsiębiorców i osób zarządzających korporacjami dopiero uczy się wykorzystywać w pełni możliwości telefonii mobilnej. Biznesmeni zaczynają właśnie doceniać zalety dostępu do informacji i „do biura” w każdym miejscu i czasie.

Dariusz Kołodziejczyk, prezes zarządu Optimo

Jaką rolę w branży telekomunikacyjnej odgrywa system partnerski?
Podstawową – wszyscy operatorzy opierają prognozy przychodowości w znacznej mierze na kanałach sprzedaży pośredniej, a te nie mogą istnieć bez franczyzy czy systemów partnerskich. My zaś jako partner Orange, zdajemy sobie sprawę, iż udzielanie wsparcia i stały nadzór nad bieżącą działalnością partnerów dają gwarancję sukcesu zarówno nam, jak i firmom z nami współpracującym.

Jakich klientów obsługuje Optimo?
Optimo jako jedna z pierwszych firm z branży wyspecjalizowała się w obsłudze klienta biznesowego i działa na terenie całego kraju. Obsługujemy klientów prowadzących firmy różnej wielkości, ale ich cechą wspólną są wysokie wymagania co do jakości obsługi. Dlatego świadczmy usługi na jak najwyższym poziomie.

rozmawiała (agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0