W ciągu pierwszych trzech lat działalności (od 2005 r.) powstało 30 placówek Logoshopu.
Czwartek
17.07.2008
W ostatnich tygodniach sieć odzieżowa Logoshop powiększyła się o kolejne dwie lokalizacje.
 

Nowe placówki partnerskie zostały otwarte w Puławach i Pszczynie. Tym samym sieć liczy już 36 sklepów.

- Realizujemy przyjętą na ten rok strategię rozwoju firmy - mówi Marcin Jarzyna, dyrektor handlowy Logoshop. - Przedsiębiorczych zachęcamy do współpracy, na start wystarczy 40 tys. zł - przekonuje.

Firma już myśli o następnych otwarciach w różnych rejonach kraju. W ciągu pierwszych trzech lat działalności (od 2005 r.) powstało 30 placówek Logoshopu w 6 województwach. Firma otwiera zarówno własne sklepy, jak i rozwija sieć franczyzową. Koncentruje się głównie na lokalizacjach w średnich i dużych miastach. Sklepy tej marki można znaleźć przede wszystkim w centrach miast i galeriach handlowych.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.