Topshop wchodzi do Polski

Piątek
01.08.2008
W październiku ruszy pierwszy sklep brytyjskiej marki Topshop. Licencję na otwieranie salonów w Polsce posiada firma Alshaya.
 

Topshop jest, obok Zary, Next i H&M, jedną z najbardziej popularnych marek odzieżowych na świecie. Sieć dystrybucji liczy ponad 300 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii i około 100 na całym świecie. Właścicielem marki jest Grupa Arcadia, do której należą również sieci sklepów m.in. Wallis i Dorothy Perkins (łącznie około 2,5 tys. sklepów na całym świecie).

Pierwszy salon z odzieżą Topshop w Polsce powstanie w październiku w stołecznym centrum handlowym Złote Tarasy. Umowę na wprowadzenie marki do Polski ma firma Alshaya, która zarządza również polskimi sklepami marki odzieżowej Next, z ofertą dla dzieci Mothercare oraz kosmetycznej Body Shop.

Wejście na polski rynek silnego gracza nie zaskoczyło przedstawicieli branży odzieżowej, nie wpłynie też – ich zdaniem – w znaczący sposób na strukturę rynku. Otwarcia kolejnych salonów zależą w dużym stopniu od tego, czy firmie uda się znaleźć atrakcyjne lokalizacje, a z tym – jak twierdzą – jest coraz trudniej.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018