12.08.2008

Kolejny Bricomarche w Polsce

Grupa Muszkieterów otworzyła dla majsterkowiczów i miłośników ogrodów supermarket Bricomarche w Świdwinie.

Tym samym grupa w Polsce posiada 49 supermarketów w branży dom i ogród. To najbardziej rozbudowana sieć pod względem liczby tego typu sklepów w kraju.

Nowa placówka znajduje się obok supermarketu spożywczego Intermarche oraz stacji paliw, tworząc tzw. rynek muszkieterów. Taka lokalizacja sprawia, że klienci mogą robić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Nowo otwarty supermarket jest już drugim, po Bricomarche w Białogardzie, sklepem tych samych właścicieli w woj. zachodniopomorskim.
– Mieszkańcy Świdwina są zadowoleni z otwarcia naszego Bricomarche i chwalą sobie możliwość znalezienia wszystkiego co potrzebują w jednym miejscu. Na zakupy przyjeżdżają do nas klienci z miejscowości oddalonych o pół godziny drogi samochodem od Świdwina – podkreśla Krzysztof Grześków, właściciel nowego supermarketu.

Kupujący mają do wyboru 15 tys. artykułów w kategoriach: artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. Klienci Bricomarche mogą skorzystać także z dodatkowych usług, jak np. cięcie drewna czy specjalne karty kredytowe, a za zakupy mogą zapłacić w jednej z trzech kas.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora