13.08.2008

Nowy projekt Sfinksa

Przez całe wakacje Sphinx szuka młodych ludzi chętnych do pracy w restauracjach. Akcja związana jest z planowanym rozwojem sieci.

Sieć Sphinx ma obecnie 106 restauracji w całym kraju. Tylko w tym roku powstało już osiem koeljnych lokali, a łącznie do końca 2008 roku ma ich powstać 20. W każdej pracuje kilkunastu kelnerów – mężczyzn oraz obsługa. Sieć ma w najbliższym czasie się powiększyć, dlatego poszukiwani są wciąż nowi pracownicy.

Wnętrze restauracji Sphinx.

Sieć Sphinx liczy obecnie 106 restauracji.

- Rekrutujemy kelnerów, obsługę restauracji i chodzi na przede wszystkim o osoby młode i otwarte na ludzi i niebojące się wyzwań – mówi Anna Wężyk ze spółki Sfinks. - Akcję prowadzimy w całym kraju i kierujemy ją głównie do studentów oraz absolwentów szkół profilowanych.

Spółka Sfinks, właściciel marki Sphinx, który w tym roku przejął marki Wook i Chłopskie Jadło szykuje start kolejnego projektu. Już jesienią na polskim rynku zaczną działać pod nową marką restauracje typu casual dinnig. Właściciel sieci planuje również położyć większy nacisk na rozwój sieci franczyzowej.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

31

Michał Bogurat

dziennikarz