04.09.2008

Zarobić dzięki redukcji kosztów

Expense Reduction Analysts (ERA) specjalizuje się w usłudze ograniczania tzw. pozostałych kosztów operacyjnych. Teraz ERA poszukuje licencjobiorcy w Polsce

Zyski przedsiębiorstwa można zwiększyć na dwa sposoby: poprzez zwiększenie sprzedaży albo oszczędzając więcej. - Przeprowadzone przez ERA badania pokazały, że 90 proc. firm ponosi zbędne koszty na poziomie 10-20 proc. - mówi Fred Marfleet, prezes ERA.

ERA ma na swoim koncie ponad 11 000 przeprowadzonych projektów a przeciętna redukcja kosztów kształtuje się na poziomie 19,7 proc.

Przez ponad piętnaście lat ERA pomaga klientom oszczędzać pieniądze, a tym samym zwiększać zyski - poprzez redukcję wydatków niestrategicznych, takich jak sprzątanie, materiały biurowe, podróże, usługi pocztowe, internet i wiele innych. Firmy zazwyczaj nie zwracają wystarczającej uwagi na takie pozornie drobne kategorie kosztów, jak i również rzadko je monitorują.

Klienci ERA, średnie i duże przedsiębiorstwa, nie ponoszą ryzyka finansowego, gdyż wynagrodzenie pobierane jest dopiero po pozytywnym zakończeniu projektu. ERA otrzymuje prowizję od pozyskanych dla klienta oszczędności.

Partner Expense Reduction Analysts otrzyma możliwość rozwoju biznesu na terytorium Polski. Oprócz dysponowania kapitałem na uruchomienie i rozwój działalności musi posiadać umiejętności budowania i rozwijania biznesu oraz umiejętności zarządzania zespołem.

Liliya Sidelnyk, PROFIT system

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0