Partnerska placówka w Chojnicach / Zmieniamy wygląd naszych placówek, wprowadzając ożywcze kolory, jaśniejszą przestrzeń i ładne meble.
Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.
 

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

System partnerski

Placówki pod marką Bank Zachodni WBK Partner rozwijamy od 2007 roku. Obecnie mamy ponad 100 punktów w calej Polsce.

Tworząc system partnerski zależało nam na zbudowaniu sieci, która będzie odpowiadać na oczekiwania klientów i dostarczać kompletną ofertę produktową w mniejszych miastach, gdzie nie ma oddziałów własnych naszego banku.

Korzyści ze współpracy

Katarzyna Rojkowska, właścicielka sieci szkół Leader School Brak opłaty wstępnej - dołączenie do naszej sieci nie wiąże się z żadną opłatą. Wymagamy jedynie posiadania środków na wynajęcie/zakup lokalu, wyposażenia go zgodnie ze standardem banku i środków na bieżące prowadzenie działalności.
  Szeroka oferta produktowa – placówki partnerskie oferują produkty i usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Sprawdź ofertę na stronie bzwbk.pl
Premie sprzedażowe – oprócz standardowego, prowizyjnego wynagrodzenia partner może liczyć na bonusy za realizację planów sprzedażowych.
  Wsparcie reklamowe – naszym partnerom zapewniamy dostęp do bezpłatnych materiałów reklamowych a także Fundusz Reklamowy, nawet 8000 zł na rok.
Wnętrze sklepu Vistua Ciekawe szkolenia – dostarczamy wiedzę nie tylko o produktach i usługach. Uczymy doradców w jaki sposób prowadzić rozmowę sprzedażową a partnerów zarządzania biznesem i przywództwa.
  Pomoc w wyposażeniu placówki – zapewniamy zewnętrzne oznakowanie placówki oraz wewnętrzny element wizerunkowy a także użyczamy sprzęt komputerowy.

Inwestycja

Wielkość inwestycji jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Adaptacja lokalu o powierzchni ok. 40 m2 na placówkę trzystanowiskową to inwestycja ok. 25 tysięcy złotych + koszt dostosowania lokalu do standardów banku.

Kwota 25 tys. obejmuje:

  • wyposażenie placówki zgodnie z wytycznymi banku;
  • instalacje alarmowe, sejf, multisejf.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o propozycji BZ WBK wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub wyślij emaila na adres: kontakt.partner@bzwbk.pl.

 


Partnerska placówka w Chojnicach / Zależy nam by klienci w naszych placówkach czuli się po prostu dobrze.
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Banku Zachodniego WBK.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank