25.09.2008

Milea wkracza na rynek

Otwarcie dwudziestu sklepów pod szyldem Milea do końca bieżącego roku i 150. punktów w 2009 r. zapowiada firma Detal Koncept, która wprowadza tę nową markę na rynek.

Detal Koncept, który wchodzi w skład grupy Emperia, jest już właścicielem sieci Groszek. Obecnie firma rozpoczyna budowę sieci delikatesów pod marką Milea. Aktualnie w sześciu województwach działa 38 punktów własnych oraz jeden franczyzowy.

Marek Wesołowski (od lewej), członek zarządu Emperia Holding oraz Dariusz Bożek, prezes Detal Koncept zapowiadają otwarcie 20 sklepów Milea w tym roku oraz 150 w 2009 r.

- W tym roku zamierzamy jeszcze otworzyć 20 sklepów na zasadach franczyzy i być obecni w 14 województwach – zapowiada Dariusz Bożek, prezes Detal Koncept. - W przyszłym zaś roku chcemy uruchomić około 150 sklepów, a marka Milea będzie obecna już w całym kraju.

Milea to sieć delikatesów oferujących szeroki asortyment towarów, w których klient będzie mógł liczyć na wyższy komfort obsługi i robienia zakupów niż w małych sklepach. Punkty Milei mają od 100 do 400 m2 i powstają w miejscowościach zamieszkanych przez min. 2,5 tys. osób.

Detal Koncept ofertę prowadzenia sklepów pod szyldem Milea kieruje do kupców już prowadzących sklepy lub inwestorów zainteresowanych uruchomieniem takiej działalności. Na inwestycję muszą mieć minimum 50 tyś. zł. Firma oferuje franczyzobiorcom m.in. know – how prowadzenia sklepu, listę dostawców towarów, opiekę kierownika regionalnego zapewniającego pomoc przy otwarciu punktu jak i w trakcie bieżącej działalności oraz wsparcie marketingowe.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz