20.10.2008

W rękach fachowców

W branży fryzjerskiej najważniejsze jest doświadczenie francyzodawcy - mówi Beata Berendowicz, współwłaścicielka sieci Berendowicz&Kublin.

Czy franczyza w branży fryzjerskiej to bezpieczny przepis na sukces?
Branża usługowa wciąż się rozwija, ale szybkie tempo zmian sprawia, że tkwi w niej ogromny potencjał. Ludzie coraz większą wagę przywiązują do swojego wizerunku, dlatego stale rośnie zapotrzebowanie na usługi, które wpływają na jego poprawę. Oszczędność czasu powoduje, że coraz mniej czynności wykonujemy domowymi sposobami, oddając je w ręce fachowców. Ten trend sprawia, że zapotrzebowanie na profesjonalne usługi fryzjerskie jest ogromne, a konkurencja rośnie w siłę, dlatego warto zainwestować w sprawdzony przepis na sukces.

Beata Berendowicz, współwłaścicielka sieci Berendowicz&Kublin.

Jakie czynniki mogą wpłynąć na zyskowność salonu?
Profesjonalny sprzęt fryzjerski, który daje możliwość poszerzenia zakresu usług, odpowiedni wystrój, zaangażowana w swoją pracę obsługa klienta, odpowiednia strategia marketingowa i rozważne zarządzanie. Jednak dla wymienionych czynników najważniejszym i niezbędnym elementem jest doświadczenie. I to właśnie oferujemy naszym franczyzobiorcom.

Czym powinien dysponować franczyzobiorca sieci fryzjerskiej?
Odpowiednimi środkami i predyspozycjami menedżerskimi. My zajmiemy się resztą.

rozmawiała (awh)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0