27.10.2008

Vox w Szczecinie

Na początku października w Szczecinie otwarty został salon drzwi i podłóg należący do Składów budowlanych Vox.

To już kolejny tego typu salon należący do sieci. W maju br. podobny obiekt uruchomiono w Poznaniu. Klienci nowego sklepu mogą skorzystać z bezpłatnej porady projektanta wnętrz. Vox oferuje ponadto montaż zakupionych w szczecińskiej placówce drzwi i podłóg.

Budowa salonu trwała pół roku. Wartość inwestycji szacuje się na ponad 4 mln złotych.

W ofercie Salonu znajduje się kilkadziesiąt tysięcy różnych produktów, drzwi, desek trójwarstwowych, podłóg litych i paneli podłogowych. Wśród pozostałych towarów znajdują się między innymi okna, wełna mineralna, płyty OSB oraz chemia budowlana.

Budowa salonu trwała pół roku. Jego powierzchnia wynosi 2,7 tys m2, z czego 900 m2 stanowi część ekspozycyjno-handlowa, na pozostałych 1,8 tys. m2 mieści się magazyn wysokiego składowania. Wartość inwestycji szacuje się na ponad 4 mln złotych.

- Zarówno ten rok jak i lata następne będą kontynuacją naszej strategii marketingowej oraz handlowej, która zakłada rozwój firmy poprzez otwieranie kolejnych punktów sprzedaży w innych rejonach Polski – mówi Anna Struk, prezes Składów budowlanych Vox. - Olbrzymi nacisk położymy również na zwiększenie rozpoznawalności marki w Polsce.

Składy budowlane Vox to firma z piętnastoletnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. Obecnie jest ich 34.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora