12.11.2008

Więcej szkół nauki angielskiego

Szkoła języków obcych Lingua Nova w przyszłym roku chce powiększyć swoją sieć o dwie nowe placówki.

Lingua Nova to obecnie siedem szkół działających w Warszawie, Piasecznie i Kaliszu. Firma działa od 1991 r. i oferuje naukę języków obcych, m.in. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego zarówno dla firm i instytucji, jak i osób indywidualnych.

Słuchacze Lingua Nova przy stole Fot. Lingua Nova

Lingua Nova oferuje naukę języków obcych, m.in. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego zarówno dla firm i instytucji, jak i osób indywidualnych.

Aktualnie prowadzone są rozmowy z osobami zainteresowanymi otwarciem nowych placówek oraz poszukiwani nowi partnerzy. W planach jest zaś otwarcie do października przyszłego roku dwóch nowych szkół – w Szczecinie i Łodzi. Firma chce, by w perspektywie kilku najbliższych lat palcówki działały w każdym z 17 miast wojewódzkich.

Aby otworzyć szkołę pod szyldem Lingua Nova trzeba dysponować lokalem o powierzchni ok. 100 m2 w centrum miasta lub na dużym osiedlu mieszkaniowym. Osoba zainteresowana może, choć nie musi, posiadać wykształcenie filologiczne. Firma w pierwszym roku działalności nie pobiera opłat za licencję, później uiszcza się roczną opłatę franczyzową.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz