19.11.2008

Komfort w Giżycku

W połowie listopada spółka Sklepy Komfort otworzyła w Giżycku szósty sklep franczyzowy.

To już czwarta placówka sieci w województwie Warmińsko-Mazurskim. Nowy salon prowadzony jest na zasadach franczyzy. Spółka Sklepy Komfort rozwija sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców. Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwala dostosować ofertę do potrzeb lokalnego rynku. Sklepy franczyzowe sieci Komfort powstały już w Radomsku, Łowiczu, Puławach, Bochni i Gnieznie.

Spółka Sklepy Komfort rozwija sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców.

- Komfort, z ponad 125 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. Teraz chcielibyśmy zaoferować największą kolekcję podłóg także mieszkańcom mniejszych miejscowości. Stąd pomysł na sieć franczyzową, która łączy prestiż znanej marki ze społecznym zaufaniem do lokalnego przedsiębiorcy - mówi Jerzy Szkwarek, prezes firmy Komfort. - Nowe sklepy dostosowane są wyglądem do ogólnie przyjętych standardów sieci Komfort, jednak dobierając ofertę produktową modyfikujemy ją, uwzględniając specyfikę lokalnego rynku. Tym samym pokazujemy klientom, jakie możliwości aranżacji wnętrza otwiera przed nimi dobrze dobrana podłoga.

Firma Sklepy Komfort. dystrybutor podłogowych materiałów wykańczania wnętrz, powstała w 1992 roku w Szczecinie. W kwietniu 2007 r. sieć przeszła na własność funduszu Polish Enterprise Fund VI zarządzanego przez Enterprise Investors, zaś w sierpniu 2007 roku przejęła od duńskiego koncernu Taeppeland Holding, jednego ze swych największych rywali rynkowych, sieć sklepów Topwert Świat Dywanów.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora