24.11.2008

Budują domy i sieć

Sieć Town & Country rozpoczęła budowę sieci franczyzowej w Polsce.

Sieć Town & Country liczy obecnie ok. 300 placówek franczyzowych w siedmiu państwach europejskich. Masterfranczyzobiorcą na Polskę jest spółka HS-Solid Polska. Od początku 2008 roku firma rozwija sieć franczyzową na terenie naszego kraju. Pilotażowa placówka franczyzowa działa w Szczecinie i obsługuje obszar województwa zachodniopomorskiego. Firma prowadzi już rozmowy z kandydatami na partnerów z województw: wielkopolskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego.

Dom zbudowany wg projektu Town & Country.

Takie domy jednorodzinne budują firmy z sieci franczyzowej Town & Country.

- Naszym celem nie jest jednak stworzenie jak największej liczby placówek w jak najkrótszym czasie, ale zagwarantowanie najwyższej jakości usług i poczucia bezpieczeństwa. Z tego względu do systemu dopuszczamy jedynie partnerów z odpowiednimi kwalifikacjami – zastrzega Dietmar Krywald, prezes zarządu firmy HS-Solid Polska.

Do końca 2008 roku spółka chce otworzyć przynajmniej dwie nowe jednostki franczyzowe. W ciągu dwóch kolejnych lat (do końca 2010 roku) planuje podpisanie umów franczyzowych z reprezentantami systemu Town & Country we wszystkich 16 województwach. Docelowo sieć będzie skonstruowana w ten sposób, że każdy franczyzobiorca będzie w stanie obsłużyć 10-15 proc. wydawanych corocznie pozwoleń na budowę w swoim regionie.

(awh)