W ofercie Bukowski Design jest ponad 400 modeli maskotek, a nowe kolekcje pojawiają się dwa razy w roku.
Piątek
28.11.2008
Miasta liczące powyżej 100 tys. mieszkańców to cel Galerii Bukowski.
 

Spółka Galeria Bukowski jest wyłącznym przedstawicielem szwedzkiej firmy Bukowski Design AB, produkującej misie projektowane przez Polkę – Barbarę Bukowską.

Firma jest zainteresowana otwarciem nowych sklepów w miastach liczących minimum 100 tys. mieszkańców. Franczyzodawca zastrzega jednak, że każda lokalizacja musi być starannie dobrana.

- Lokale powinny być usytuowane w ścisłym centrum miasta bądź w prestiżowych galeriach handlowych i muszą posiadać witryny frontowe. Pożądana powierzchnia lokalu wynosi ok. 35 m2 – mówi Agnieszka Wolff-Zdzienicka, prezes zarządu Galerii Bukowski. – Osoby zainteresowane współpracą powinny spełniać podstawowe kryterium doboru osób do współpracy, jakim jest zamiłowanie do misiów.

W ofercie Bukowski Design jest ponad 400 modeli maskotek, a nowe kolekcje pojawiają się dwa razy w roku. Polski dystrybutor postanowił rozwinąć sieć sklepów własnych i franczyzowych, w których sprzedawane będą tylko misie. W 2003 roku uruchomiono Galerię Bukowski w Krakowie, w chwili obecnej, oprócz jednego sklepu własnego, działa jeszcze jeden sklep franczyzowy w Łodzi i trzy punkty partnerskie w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą, Studio Retro w Starym Browarze w Poznaniu i Nowe Bobo we Wrocławiu.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018