Liczy się sieć i marka

Obecnie do sieci należy 30 sklepów własnych w kraju oraz sześć na Litwie.
Poniedziałek
08.12.2008
Firma Ravel inwestuje w markę i sklepy franczyzowe.
 

Ravel zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i sprzedażą odzieży dla młodych kobiet i mężczyzn.

- Początkowo odzież przez nas sprowadzana sprzedawana była przez sklepy zewnętrzne. Wielu z partnerów kontynuuje współpracę z firmą Ravel do dnia dzisiejszego – mówi Mirosław Mazur, dyrektor działu sprzedaży Ravel. – Na obecną chwilę działa 30 sklepów multibrandowych, które współpracują z naszą firmą. Z kolei na zasadach franczyzy funkcjonuje osiem sklepów i na tę formę współpracy zamierzamy postawić – dodaje.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, Ravel zamierza inwestować w markę, a także w rozwój sieci sklepów franczyzowych i własnych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Do końca 2008 roku będą działać salony własne w Czeladzi, Zielonej Górze, Poznaniu, Białymstoku i Dąbrowie Górniczej oraz dwa franczyzowe: w Kaliszu i Żywcu.

Obecnie do sieci należy 30 sklepów własnych w kraju oraz sześć na Litwie, zlokalizowanych głównie w dużych miastach o liczbie mieszkańców powyżej 100 tys.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018