Grupa Muszkieterów konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia dla klientów kompleksów handlowych, tzw. rynków Muszkieterów.
Poniedziałek
22.12.2008
Grupa Muszkieterów otworzyła w grudniu kolejne cztery sklepy - dwa supermarkety Intermarche i dwa Bricomarche.
 

Dwa nowe supermarkety Intermarche powstały w Brodnicy i Szczytnie, a dwa nowe Bricomarche w Działdowie i Kwidzynie.

- Ostatnie otwarcia w województwach warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim potwierdzają wyznaczony kierunek ekspansji Grupy Muszkieterów na centralną i wschodnią Polskę. Dodatkowo jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju supermarketów typu „dom i ogród” Bricomarche. Od momentu pojawienia się szyldu w Polsce jeszcze nie mieliśmy w jednym roku tylu otwarć. Wraz z otwarciem nowych sklepów liczba supermarketów Bricomarche wzrosła do 57 – powiedział Marek Feruga, rzecznik Grupy Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia dla klientów kompleksów handlowych, tzw. rynków Muszkieterów. Dlatego również w Brodnicy i Działdowie klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach Bricomarche i Intermarche.

W każdym nowo otwartym sklepie Intermarche na średniej powierzchni 900 m2 znajduje się w sprzedaży około 15 tys. produktów. Z kolei w nowych sklepach Bricomarche, na powierzchni 1400m2 klienci mogą wybierać spośród 18 tys. artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych. Sklepy oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów, jak i akcesoria motoryzacyjne.

(smoli)