Bielizna odporna na kryzys

Odwiedzający VI Salon Franchisingu często pytali o warunki franczyzy firmy Atlantic.
Poniedziałek
05.01.2009
Zdaniem fachowców duże firmy odzieżowe nie powinny obawiać się konsekwencji związanych z kryzysem finansowym. Co więcej, mogą one przejąć słabszą konkurencję. Na taki obrót spraw liczy m.in. Atlantic.
 

Dystrybutor bielizny dla kobiet i mężczyzn, stawia na przejęcia i zdobycie atrakcyjnych lokalizacji. Właściciel sieci sklepów nie zdradza szczegółów dotyczących ewentualnych fuzji, przyznaje jednak, że firmę interesuje przejęcia atrakcyjnych lokalizacji. Zapowiada również dalszy rozwój poza granicami Polski. Firma Atlantic działa już w Czechach, na Słowacji, w Rosji i na Ukrainie. Wkrótce może pojawić się również w rumuńskich sklepach. W najbliższym roku planowane są otwarcia w oparciu o system franczyzowy ok. 15 sklepów w Polsce i 40 za granicą.

Atlantic pomaga franczyzobiorcy wybrać lokalizację oraz zaaranżować wnętrze sklepu. Biorcy licencji mogą ponadto liczyć na wsparcie marketingowe oraz szkolenia. Przewidywana kwota inwestycji to 2,6 tys. zł/m2.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i inwestycje okażą się zyskowne, firma zrealizuje strategię finansową. Na razie prognozuje się, że na koniec 2009 roku Atlantic uzyska przychody w wysokości 130 mln zł i wypracuje zysk netto na poziomie 6,5 mln zł.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018