30.01.2009

Eurobank bliżej setki

W drugiej połowie stycznia w Międzyrzeczu ruszyła 90. placówka partnerska.

Pierwsza placówka eurobanku ruszyła w marcu 2007 roku. W drugiej połowie stycznia 2009 bank uruchomił w Międzyrzeczu 90. placówkę działającą na zasadzie franczyzy. Międzyrzecz to miasto na pojezierzu lubuskim liczące 18 tys. mieszkańców. Dziewięćdziesiąta placówka eurobanku została uruchomiona przy jednej z głównych ulic miasta. Franczyzobiorczynią w tym mieście została Maria Żarna, od lat związana z branżą finansową.

W styczniu eurobank poszerzył też listę lokalizacji, w których chce rozwijać placówki partnerskie, o 28 miejscowości. Koszt inwestycji w placówkę eurobanku, waha się od 30 do 75 tys. zł. w zależności od liczby stanowisk oraz kosztów adaptacji lokalu. Centrala banku szacuje, że na prowadzeniu placówki partnerskiej agent może uzyskać dochód od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Do grona franczyzobiorców eurobanku dołączy wkrótce laureat konkursu, który zakończył się 31 grudnia 2008. Autor najlepszej pracy konkursowej zostanie w nagrodę właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku. Na laureatów II i III miejsca w konkursie czekają zaś granty, które pomogą im w uruchomieniu własnego bankowego biznesu.

(emka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora