23.02.2009

Intax się zmienia

Firma zmienia strukturę działania punktów obsługi bankowej. Chce utworzyć przedstawicielstwa regionalne na terenie całego kraju.

W sieci Intax Microbank działa ok. 180 placówek.
- Na razie jesteśmy firmą scentralizowaną. Posiadamy centralę w Krakowie i szereg agencji rozproszonych po Polsce. Wkrótce jednak chcielibyśmy zmienić strukturę działania – mówi Krzysztof Duda, dyrektor Intaksu. - Chcemy utworzyć przedstawicielstwa regionalne na terenie całego kraju.

Partnerzy sieci muszą dysponować własnym bądź wynajmowanym lokalem o powierzchni nie mniejszej niż 15 m2, mieszczącym się na dużym osiedlu lub w centrum miasta.

Intax zamierza uruchomić jeszcze 100 nowych agencji, głównie w Wielkopolsce i północnej części Polski. Poszukuje partnerów, którzy dysponują własnym bądź wynajmowanym lokalem o powierzchni nie mniejszej niż 15 m2, mieszczącym się na dużym osiedlu lub w centrum miasta. Ważne, aby punkt był umiejscowiony na parterze, w bardzo uczęszczanym miejscu.

Franczyzobiorca musi również posiadać kapitał w wysokości 5-8 tys. zł, z czego 3,5 tys. zł to koszt zakupu licencji (opłata wstępna). Pozostałe pieniądze pochłonie wynajem i wyposażenie placówki.

(awh)