10.03.2009

Kolejny Komfort

Firma Komfort otworzyła kolejny sklep franczyzowy, tym razem w Wągrowcu. To już ósma placówka w Polsce, działająca w takiej formule biznesowej.

W ofercie sklepu znajdują się panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny dywanowe i elastyczne oraz usługi okołosprzedażowe, w tym transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a także wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów.

Marcin Grzelak, dyrektor ds. franczyzy, państwo Kaczanowscy, franczyzobiorcy z córką oraz Michał Seider, członek zarządu firmy Komfort.

Firma z ponad 120 sklepami, jest już obecna we wszystkich dużych miastach w Polsce. Teraz oferuje kolekcję podłóg także mieszkańcom mniejszych miejscowości.

Komfort rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Sklepy franczyzowe sieci KOMFORT powstały już w takich miastach, jak Radomsko, Łowicz, Puławy, Bochnia, Giżycko, Gniezno i Chojnice. Kolejne otwarcia w marcu i kwietniu w Wyszkowie oraz Chełmnie.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora