16.03.2009

60. Bricomarché w Polsce

Grupa Muszkieterów otworzyła kolejne dwa sklepy typu „dom i ogród”. Obecnie sieć liczy 60 placówek.

Nowe sklepy powstały w Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie) oraz we Wrześni (woj. wielkopolskie). W związku z faktem, że grupa stawia na rozwój kompleksów handlowych – tzw. rynków Muszkieterów obie placówki powstały przy istniejących już supermarketach Intermarché.
- Koncepcja budowania obok siebie supermarketów Bricomarché i Intermarché, a także stacji paliw jest doceniana przez naszych klientów i dlatego w najbliższych latach chcemy ją konsekwentnie realizować wszędzie, gdzie będzie to możliwe – mówi Marek Feruga, rzecznik Grupy Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów to zrzeszenie niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających 133 supermarketami spożywczymi Intermarché oraz 60 supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché

Dodatkowo wraz z kolejnymi otwarciami firma sukcesywnie rozszerza swoją działalność na obszarze centralnej i wschodniej Polski, gdzie była dotąd reprezentowana w mniejszym stopniu. Sklepy sieci lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach.

Grupa Muszkieterów to zrzeszenie niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających 133 supermarketami spożywczymi Intermarché oraz 60 supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Każdy franczyzobiorca, zwany Muszkieterem, niezależnie zarządza swoim sklepem w oparciu o zasady wspólnego systemu. Pełniąc funkcję w strukturach centralnych, może stać się także udziałowcem Spółki Cywilnej Muszkieterów, której własnością są wszystkie struktury operacyjne firmy. System ten pozwala Muszkieterom na kształtowanie polityki całej grupy.

(smoli)