23.03.2009

Komputronik zawitał do Bełchatowa

Ogólnopolska sieć salonów franczyzowych Komputronik kontynuuje rozwój sieci.

Bełchatów to kolejne miasto, w którym rozpoczął działalność nowy salon z komputerami marki Komputronik, a także sprzętem IT oraz elektroniką użytkową światowych producentów. Nowy salon mieści się przy jednej z głównych arterii miasta, które jest dynamicznie rozwijającym się, ważnym ośrodkiem przemysłowym centralnej Polski. Franczyzobiorcą jest spółka Comkas, która posiada doświadczenie w branży IT, zna także potrzeby klientów z lokalnego rynku.

Jak przekonują przedstawiciele sieci, głównym atutem bełchatowskiego salonu Komputronik jest – poza doskonałą lokalizacją i miejscami parkingowymi – przestrzenny lokal, w którym pomieści się szeroka ekspozycja produktów z oferty Komputronika.

Poprzez systematyczne uruchamianie nowych placówek, Komputronik konsekwentnie realizuje strategię utrzymania pozycji lidera wśród specjalistycznych sieci salonów komputerowych. Sieć własnych sklepów firmowych spółki, salonów franczyzowych, autoryzowanych dealerów - Komputronik Partner i placówek Karen składa się już z ponad 300 punktów.

Oferta Komputronika jest dostosowywana do potrzeb zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Firma zajmuje się też produkcją i serwisem komputerów własnej marki – Komputronik Sensilo, Komputronik Infinity oraz Komputronik Pro.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora