Czwartek
26.03.2009
Carrefour otworzył hipermarket w Kłodzku.
 

Nowy hipermarket o powierzchni 5 tys. m2 mieści się w nowo wybudowanym Centrum Handlowym Twierdza. Na półkach sklepu klienci znajdą asortyment produktów zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour. Nie zabraknie także żywności pochodzącej z upraw kontrolowanych biologicznie z serii "Jakość Carrefour" ani towarów marki własnej o najniższych cenach sprzedaży, oznaczonych symbolem "1".

W sklepie dostępne będą również usługi dodatkowe jak doładowania telefonów komórkowych, płatności rachunków w kasie czy usługi finansowe.

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat. Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1997 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 79 hipermarketów, 226 supermarketów, 30 sklepów franczyzowych pod szyldem Carrefour 5 minut oraz 44 stacje benzynowe położone przy hipermarketach i supermarketach. Sieć zatrudnia w Polsce zatrudnia 24 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100 proc. do francuskiej grupy Carrefour, która zatrudnia 490 tys. pracowników i posiada ponad 15 tys. sklepów w 31 krajach na całym świecie.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz