25.03.2009

DDD w Opolu

W Opolu ruszył trzydziesty czwarty salon Dobre Dla Domu.

Placówka o powierzchni 366 m2 została uruchomiona w przemysłowej części miasta, w sąsiedztwie sklepów budowlanych. W ekspozycji salonu dostępnych jest ponad 100 wzorów podłóg drewnianych, ponad 230 wzorów paneli podłogowych oraz 61 modeli drzwi. Sklep posiada również gamę modeli dostępnych od ręki.

Salon w Opolu jest 34. placówką sieci DDD

DDD Dobre Dla Domu to sieć specjalistycznych sklepów z podłogami panelami i drzwiami. Pierwszy franczyzowy sklep ruszył w marcu 2006 roku. W 2009 roku DDD planuje uruchomienie 20 nowych placówek działających na zasadzie franczyzy.

Kwota inwestycji w salon Dobre Dla Domu to około 100 tys. zł. Pozostałą część inwestycji – około 200 tys. zł – inwestuje w sklep franczyzobiorcy centrala wraz z dostawcami sieci. Pomysłem DDD na skuteczną konkurencję z sieciami marketów budowlanych jest tworzenie sklepów specjalistycznych, w których klient znajdzie najwięcej modeli drzwi, paneli i podłóg oraz może liczyć na fachowe doradztwo oraz pełen zakres usług okołosprzedażowych z montażem zakupionych towarów włącznie.

(emka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora