02.04.2009

Sandler Training przeszkoli w Warszawie i Krakowie

Firma szkoleniowa otwiera kolejne biura w ramach franczyzy.

Sandler aktywnie poszukuje kolejnych partnerów na terenie Polski. Po otwarciu placówki w stolicy Małopolski, firma planuje założyć kolejne biuro, tym razem w Warszawie.
- Nasi nowi partnerzy mogą liczyć na wsparcie sieci, szczególnie w zakresie sprzedaży – mówi Dariusz Milczarek, partner zarządzający Sandler Training Polska. Przekazujemy franczyzobiorcom liczne kontakty handlowe, a w razie potrzeby można liczyć na pomoc trenerów Sandlera.

Sandler Training działa w Polsce od 2005 roku. Do tej pory przeszkolił ponad 1,5 tys. osób we wszystkich polskich placówkach. Firma powstała 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Swoje biura posiada w 24 krajach, m.in. w Kanadzie, Meksyku, Holandii, Czechach oraz Wietnamie.

Franczyzobiorcy sieci muszą się przygotować na opłatę licencyjną, która zależy od wielkości rynku lokalnego. Minimalna wartość licencji to 46 tys. zł. Zwrot inwestycji następuje 1,5 roku od chwili rozpoczęcia współpracy z Sandlerem. Pierwsze pięć miesięcy to okres niezbędny do osiągnięcia pełnej gotowości do organizowania pierwszych szkoleń.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0