Przyszły partner Parfum Bar Premiere ponosi koszty opłaty licencyjnej i zakupu towaru.
Wtorek
14.04.2009
Firma Lanwar Cosmetics, tworząca sieć sklepów perfumeryjnych Parfum Bar Premiere, zamierza do końca 2009 roku uruchomić 50 placówek partnerskich.
 

Jak na razie w sieci działa jedna testowa placówka własna Parfum Bar Premiere oraz 5 sklepów partnerskich.
- Oferowany przez nas system partnerski może być dobrym uzupełnieniem dla funkcjonujących już sklepów i salonów, zwłaszcza z branży kosmetycznej i odzieżowej - mówi Grzegorz Mieszkalski, marketing manager Lanwar Cosmetics. - Inwestor zyskuje nowe źródło dochodu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów zawiązanych z zatrudnieniem pracownika czy opłacaniem czynszu.

Lanwar Cosmetics działa na rynku od 15 lat. Produkowane przez firmę perfumy sprzedawane są zarówno na terenie Polski i za granicą. Obecnie trwają prace nad uruchamianiem sieci sprzedaży w Niemczech i Czechach. W dalszych planach firma ma także otwieranie punktów w innych krajach Europy Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, Lanwar Cosmetics zamierza sukcesywnie rozszerzać asortyment po kolejne po perfumach produkty.

Przyszły partner sieci ponosi koszty opłaty licencyjnej i zakupu towaru. Dawca nie zdradza jednak stawek obowiązujących w sieci. Są one ustalane indywidualnie z każdym przedsiębiorcą przystępującym do sieci. Wymogiem jest posiadanie przez partnera punktu sprzedaży detalicznej lub punktu usługowego, w którym istnieje możliwość sprzedaży perfum.

- Rynek kosmetyków indywidualnych oceniamy bardzo perspektywicznie. Dzisiaj klienci oczekują produktów jak najbardziej dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, przygotowanych specjalnie dla nich - mówi Grzegorz Mieszkalski. - Drugą ważną tendencją jest chęć wpływania przez klientów na ostateczny kształt produktu i sposób jego dystrybucji. Staramy się im to umożliwiać, wciągając konsumentów w interakcję z produktem i firmą.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja inwestuje w wex i ltc da się na tym sporo zarobić jestem bardzo zadowolony z współpracy z https://www.perfectvoucher.net

64 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biznes dla kobiet od kobiet

Hej. Wiele kobiet kupuje biustonosze na 'bazarku', często nawet nie przymierzając, tylko kupują 'na oko'. Przez to, często biustonosz jest źle dobrany, zazwyczaj za mały...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biustonosze i inna bielizna

Hej. Wiele kobiet kupuje biustonosze na 'bazarku', często nawet nie przymierzając, tylko kupują 'na oko'. Przez to, często biustonosz jest źle dobrany, zazwyczaj za mały...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biżuteria zawsze modna

Jak szukacie dobrej wyceny biżuterii to zapraszam http://www.pollabo.pl/

68 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018